Contact

Predikanten

Ds. M. (Mendie) Hofma

dsmhofma@yahoo.com

M: 06 81203227

 

 

 

Ds. E.J. (Bert) de Ruiter

predikantderuiter@pwamerongen.nl

T: 0343 453081

 

 

 

Scriba


Alice van Barneveld
scriba@pwamerongen.nl
Zandvoort 12 3958 CT Amerongen
Diaconiediaconie@pwamerongen.nl
Kerkrentmeesterskerkrentmeesters@pwamerongen.nl
Kerkelijk bureau



Nederstraat 13a 
3958 CS Amerongen
Tel. (0343) 452691 
openingstijd: dinsdag 9.00-10.00 uur;
Klokkenluider
Zondagsbrief
Beamteam
Website
klokkenluider.amerongen@gmail.nl
zondagsbriefandrieskerk@gmail.com
beamteam@live.nl
website@pwamerongen.nl

AndrieskerkHof 16, Amerongen 

Koster: Huib van Alfen (0343 454308)

Kerkgebouwen:
Kerkheem, Nederstraat 13a, Amerongen
De Ark, Imminkstraat 11, Amerongen (0343 461502)

Kerkwebradio of CD

Aanvragen voor een KerkWebRadio of CD kan bij Bram Blom, Vissersweg 9 in Elst ,Tel :0318 479994 abram.blom@ziggo.nl